نرم افزار همایش نگار

ثبت نام کاربران، داوری های آنلاین چند سطحی، مدیریت پرداخت ها، زمان بندی امور، مدیریت کارگاه های آموزشی، رهگیری آنلاین مقالات و ...

اطلاعات بیشتر

اطلاع رسانی همایش

درج لوگوی همایش شما در لیست همایش های تحت حمایت و اطلاع رسانی هدفمند به افرادی که در رشته های تحصیلات تکمیلی مرتبط با همایش شما فعالیت دارند

اطلاعات بیشتر

ساخت CD مجموعه مقالات

معرفی همایش ، لیست کلیه مقالات به تفکیک موضوع، امکان جستجوی مقالات، امکان چاپ یا مشاهده مقالات مورد نظر، طراحی روی CD و جلد CD

اطلاعات بیشتر

چاپ مقالات همایش در مجلات

ارسال مقالات دریافتی به مجلات انتخاب شده و انجام تمامی امور مالی مربوطه، پیگیری و تسریع در فرایند اعلام نتایج و انتشار مقالات ، همکاری با دارالترجمه های رسمی

اطلاعات بیشتر

ثبت نام جهت درج همایش جدید

درج و اطلاع رسانی همایش ها کاملا رایگان می باشد. جهت دریافت کلمه کاربری و رمز عبور فرم زیر را تکمیل فرمایید

فرم ثبت نام مدیران همایش


تاييديه : تشخيص عامل غير انساني

به منظور تقابل در اطلاع رسانی خواهشمند است لوگوی باهمایش را به عنوان حامی رسانه ای در وب سایت همایش درج نمایید. (دریافت لوگوی باهمایش)

چرا در سایت ثبت نام کنم؟

اگر شما مدیر یک همایش هستید به منظور اطلاع رسانی رایگان همایش می بایست فرم فوق را تکمیل نموده سپس از بخش ورود به سایت در خصوص ثبت همایش خود اقدام فرمایید.

+ نام کاربری شما هنگام ورود همان پست الکترونیک شما خواهد بود .

+ لطفا در وارد کردن پست الکترونیک خود دقت نمایید ، زیرا پس از تکمیل این فرم شما می بایست به منظور تکمیل فرایند ثبت نام به ایمیلی که از جانب سیستم برای شما ارسال می شود حتما پاسخ دهید . پس دقت نمایید که ایمیلی که در فرم وارد می نمایید حتما ایمیل خودتان باشد و به آن دسترسی داشته باشید .

+ توجه نمایید که با یک ایمیل شما هم می توانید در قسمت مدیریت و هم در قسمت کاربران ثبت نام کنید !

- با ثبت نام در سایت شما قادر خواهید بود که همایش های خود را به سایت اضافه کنید و بدین ترتیب همایش شما در معرض دید کاربران سایت قرار خواهد گرفت که این خود گام موثری در جهت اطلاع رسانی همایش شما به عموم خواهد بود .

- توجه شود که باهمایش خود نیز با جستجو در اینترنت و نشریات مختلف از جدیدترین همایش های در شرف برگزاری در کشور آگاه می شود ، ولی مطمئنا چنانچه شما توسط این قسمت ما را از برگزاری همایش خود مطلع کنید روند اضافه شدن همایش شما به سایت سریع تر انجام خواهد پذیرفت .

- چنانچه شما در سال چندین همایش را برگزار می کنید این قسمت به شما این امکان را می دهد که کلیه همایش های خود را در سایت درج کرده و تغییرات مورد نظر خود را بر روی محتوای صفحه مربوط به خود اعمال کنید .

- با یکبار ثبت نام شما می توانید تمام همایش های خود را در سایت ثبت نام کنید .

- ثبت همایش شما در سایت کاملا رایگان می باشد .

باهمایش :: ارائه شده توسط مجموعه همایش نگار
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فرازنت می باشد © 1387 - 1397